14.10.2015

#01

Witam ?
Chyba tak wypadałoby zacząć pierwszy post na tym blogu . Mimo zerowej liczby osób obserwujących , czyli poniekąd czuję się jakbym pisała sama do siebie,ale nic... jeśli to czytasz - cześć ;-)
Nazywam się Kika, mam 17 lat ,mieszkam w województwie Dolnośląskim ,uczę się w technikum ekonomiczno-gastronomicznym, na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych.
Kiedyś prowadziłam już bloga, jednak z powodów osobistych musiałam przerwać prowadzenie go na jakiś czas , mniej więcej rok. Jednak kiedy wszystkie moje sprawy osobiste zostały załatwione ,przynajmniej w miarę możliwości , postanowiłam wrócić do swojej małej pasji ,jaką jest blogowanie. Będę tutaj pisać praktycznie o wszystkim,jest to poniekąd blog "typowej nastolatki". Znajdą się tutaj ciekawostki z mojego życia, przede wszystkim dużo zdjęć , przemyślenia oraz posty niespodzianki haha :) .Martwię się trochę ,czy dobrze to wszystko wyjdzie według mojego planu ,ponieważ jestem osobą,która musi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, taka typowa perfekcjonistka , mam nadzieję,że nikogo nie zrażę w ten sposób do siebie i do mojej działalności w internecie.
najświeższa fotka z mojego przyjęcia urodzinowego ,żeby nie było ,że jakiś plastik xd

Jest to notka wprowadzająca , następnym razem może trochę jakichś konkretów ,pozdrawiam :)

3 komentarze:

  1. Mega ⭐⭐⭐🙉❤
    -Alek

    OdpowiedzUsuń
  2. Kika?! Wróciłaś?! Pamiętasz mnie?? Ale jeżeli nie to Ci przypomnę. To ja Kacper twój brat który jest twoim fanem nr. 1!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ♥ / Thanks for all comments ♥
Nie przyjmuję więcej nominacji do LBA :) / I don't accept nominations to LBA :)