06.12.2015

#08

Cześć, dziś mamy Mikołajki ,ja osobiście wierzę w Mikołaja i nie wiem dlaczego ludzie mówią,że jestem dzieckiem :( Kto nie czuje ironii w mojej wypowiedzi niech wypier.ala z tego bloga w trybie natychmiastowym ,spoko ludzików,którzy tak jak ja wierzą w Mikołaja zapraszam do czytania dalej :)
nie umiem robić selfie,sorry haters ;c
Moje dzisiejsze Mikołajki przebiegły nie tak jak powinny,mam nadzieje ,że w przyszłym roku będą fajniejsze (przypominam,że ja wierzę w Mikołaja i nawet mając 18 lat nie będę za stara na dawanie i dostawanie prezentów ^^) . Sama od początku grudnia wczuwam się w klimat świąt ,od pierwszego grudnia regularnie w moim domu leci świąteczna playlista , kupiłam już nawet sobie płytę z kolędami ,oraz rozpoczęliśmy z moim chłopakiem kupowanie jak i pakowanie prezentów świątecznych dla najbliższych. Sama wiem mniej więcej jakich prezentów mogę się spodziewać,ale sama planuję rozdać paczki niespodzianki :) Moje prezenty to m.in. nowa prostownica, nowa bluza, czapka itp. Sama dla każdego robię raczej mały upominek ,z racji dość skromnych funduszy ,ale myślę,że każdy będzie zadowolony. Na przykład z bratem dogadałam się,że mój chłopak dostanie od nas wszystkich wspólny prezent świąteczny ,tzn. nie tylko ode mnie,ale od całej naszej rodziny,niestety nie podzielę się tu tym ,co mu zaplanowaliśmy,bo czyta mojego bloga :D Oprócz tego dostanie osobny upominek ode mnie,bo ja generalnie mam kilka wigilii ,dzięki temu ,że chwilowo mam ...jak ja mam to do cholery określić ? Dwie rodziny ? :D Moja rodzina i rodzina mojego chłopaka,która jest też dla mnie jak własna rodzina, ale to jednak różnica, z czasem myślę,że ten podział zniknie całkowicie ,przynajmniej w pewnym sensie, to trochę popaprane :) 
Jutro mam występ w moim gimnazjum , nie dokładnie wiem nawet co to okazja, wiem,że na pewno nie Mikołajki, jest to albo apel,albo konkurs a ja mam reprezentować w sumie samą siebie - absolwentkę PG nr 1. Miałam dylemat z wyborem piosenki , kilkanaście godzin przed występem nadal nie jestem pewna ,co tak na prawdę chcę zaśpiewać ,w dodatku jak zawsze przed każdym występem dostałam ukochanego kataru,który rujnuje mi życie. Jednakże po wielu próbach , nerwach i samokrytyce uznałam,że gdyby nie to,że się zgłosiłam i nie mogę wystawić pani R. to tak na prawdę powinnam zamknąć się w domu pod kołdrą aby mnie nikt nie znalazł :D Ale i tak zdecydowałam,że tradycyjnie zaśpiewam Lalalove ,tym razem akustycznie. YOLO ,haha ! :D
Na potrzeby blogusia , zrobiłam sobie jakieś chore zdjęcie, co widać powyżej . Dziękuję z góry hejterom za zmieszanie mnie z błotem,ale uwierzcie,jesli tacy się tu znajdują - jak będę chciała sama się w to błoto wpier.olę jak totalna świnka i nie musicie mi pomagać :) . Mój dystans do siebie jest większy niż za pewne większość przyrodzenia czytających płci męskiej,którzy czują się lepsi od wszystkich ,a sami nie mają jaj ,dziękuję tyle w temacie, Jestem jeszcze trochę nastawiona na tryb "zgiń hejterze " , błagam z góry o nie traktowanie wszystkiego ,co piszę na poważnie,oraz nie branie wszystkiego do siebie :) Idzie się przyzwyczaić do mojego ciężkiego charakteru. 
Pora na Mikołajkowe zdjęcia : A tu wspominka z Mikołajek 2013 ,ja i moja przyjaciółka Nat ,na której bloga również serdecznie zapraszam KLIK .
PS. KIEDYŚ JAK BIEGAŁAM PO LESIE Z KOLEGAMI ,TO JEDEN Z  NICH WYWRÓCIŁ MNIE "PRZYPADKIEM" I WPADLIŚMY W BŁOTO ,WIĘC WIEM,JAK TO BYĆ ZMIESZANYM Z BŁOTEM , SAMA SIĘ HEJTUJĘ ,TO ZABAWNE :DD
Dobra,już ogarniam ,pozdrawiam :) 

2 komentarze:

 1. Wyjdź mnie z tym zdjęciem PARÓWO!! xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Mikołaj jest i będzie :)
  Po prostu XXI wiek go zabija.

  Zapraszam
  http://aaleksm.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ♥ / Thanks for all comments ♥
Nie przyjmuję więcej nominacji do LBA :) / I don't accept nominations to LBA :)