26.12.2015

#12

Cześć !
Początkowo miałam zamiar napisać świąteczny post dopiero w poniedziałek, na spokojnie,ponieważ będę na dwa dni w domu ,jednak korzystam z wolnej chwili ,bo moje rodzeństwo poszło odwiedzić znajomych i tak dalej ,więc oto powstaje post :)
Właściwie to niewiele wrażeń mogę opisać ,święta jak święta , u każdego są podobne,cieszę się,że spędziłam je z rodziną i było bardzo przyjemnie. Kolację wigilijną zjedliśmy u cioci na wsi ,20 km od nas. Było nas łącznie 17 osób ,co trochę było dyskomfortowe, dla mnie i mojej siostrzenicy - najmłodszych w rodzinie ,dlatego posiedziałyśmy godzinę i pojechałyśmy  z moim bratem do domu,później dojechali do nas siostra z mężem i nasza mam i wzięliśmy się za rozpakowywanie prezentów. Z racji tego,że po śmierci dziadków nie wiemy nadal co gdzie chomikowali - nie znaleźliśmy choinki i ostatecznie ustawiliśmy symbolicznie malutką , mniejszą od prezentów :D
Ja robiłam prezenty od siebie i Patryka dość skromne,jak wiadomo - brat dostał bidon, siostra kosmetyki , siostrzenica perfum ,mama płytę a szwagier czapkę, wszyscy wyglądali na zadowolonych :) Rozdawaliśmy prezenty wiekowo ,najpierw prezent dostała Honia ,która nie umiała go otworzyć i trzeba jej było pomóc, pomijam fakt,że d Wigilii minęły dwa dni a jej gryzak jest prawie rozwalony :D Później była Martynka, która wszystko szybko poobrywała krzycząc z radości ,haha ! Moja siostra kupiła jej fasolki wszystkich smaków,miałam przyjemność skosztować już chusteczek dla niemowląt i skoszonej trawy .... Od nas dostała interaktywnego psa Lucy ,którego Honey jakoś nie polubiła. W końcu przyszła kolej na rozpakowywanie mojej wielkiej paczki,jak ją zobaczyłam to się przeraziłam... Najpierw była nowa prostownica,co wcześniej uzgadniałam z siostrą , od mamy dostałam czapkę z szalikiem i różne gadżety (bo jak inaczej nazwać szkatułkę ,w której znajduje się seksistowskie majki od własnej mamy ? Haha,widać ,że lubi mojego chłopaka ,nie wierzę ,szkoda,że nie ma tu mojej ulubionej płaczącej ze śmiechu emotki ) ,jakieś słodycze no i tym podobne wyżej wymienione gadżety , choć nie ukrywam szkatułka była ładna :D W końcu dalej zobaczyłam długą torebkę prezentową,w której był równie długi karton...I moje marzenie o nowym telefonie legło w gruzach. Otwieram karton a tam zapakowany prostokąt owinięty papierem prezentowym i opancerzony taśmą. Moje serce zaczęło bić szybciej a prostokąt wyleciał z rąk,moja mama mało nie dostała zawału a ja już wiedziałam ,że mogę skakać z radości ,choć nie byłam do końca pewna i waliłam głupa,że niby nadal nie wiem ,co to :) . Kolejna warstwa papieru , porozrywałam go a tam kolejna , i ogółem ich nie liczyłam ,musiałam iść po nożyczki i rozpakowywałam to z dobre 10 minut, w tym samym czasie wszyscy inni odpakowali swoje .Okazało się ,że moja siostra dostała tą samą szkatułkę a w środku te same majtki ,haha ,widać,że drugiego zięcia też lubi :D Gdy w końcu zdarłam papier mogłam odetchnąć ,był to mój upatrzony Samsung Galaxy A5 . Po chwili brat doniósł etui ,które wygląda nieestetycznie,ale rozumiem,że ma mnie to zmotywować do nie roz...walania go o ścianę. Ponadto mój brat sam wybrał mi bluzkę i szalik,co było totalnie dziwne,bo to facet ,a trafił w dziesiątkę .

Całe święta spędziliśmy na spotkaniach z rodziną ,dziś odpoczynek. Rodzeństwo u znajomych,do południa byliśmy na spacerze i miałam okazję wypróbować aparat w nowym telefonie,efekty pokażę poniżej :) W niedzielę wieczorem jedziemy do Wałbrzycha na dwa dni ,potem wracamy z moim chłopakiem na Sylwestra i w niedzielę po Nowym Roku wracamy już sami pociągiem do domu. Honia musi zostać  z moją mamą ,bo szwagier kupił sobie nowe auto i jej nie weźmie,haha ! Oczywiście zdjęcia w klimacie świątecznym,aby nie zepsuć atmosfery mijających świąt :) W następnych notkach zdjęcia nieco już inne ,jak wiadomo ,cieszę się,że w końcu mam czym robić dobre zdjęcia na bloga. Korzystając z okazji,nie składam już życzeń ,jednakże mam nadzieję,że wasze święta minęły pomyślnie, w gronie najbliższych w rodzinnej atmosferze ,tak jak moje :)
ZAPRASZAM NA MÓJ INSTAGRAM I DO NASTĘPNEGO POSTA!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze ♥ / Thanks for all comments ♥
Nie przyjmuję więcej nominacji do LBA :) / I don't accept nominations to LBA :)