18.02.2016

#19

Cześć! :)
Na samym początku chciałam prosić każdego ,kto to teraz czyta o poświęcenie chwili na przesłuchanie tej piosenki KLIK - "Wykonałam plan" jest moją ulubioną piosenką z najnowszego albumu Honoraty Skarbek ,której jestem ogromną fanką. Generalnie chodzi o to ,że cała grupa fanów ,nasz fandom ,albo jak niektórzy się śmieją rodzina stara się aby ta piosenka została kolejnym singlem i żeby Honorata nagrała do niej teledysk. Ona sama też jest za tym pomysłem, jednak wszystko zależy od jej wytwórni ,zatem im większy rozgłos dla piosenki "Wykonałam plan" tym większa szansa na powodzenie naszego planu :) Oprócz tego , Honorata stworzyła bransoletki na cele charytatywne - wszystko o tym możecie znaleźć na stronie http://www.honlovers.pl/ . Bransoletki kosztują 20 zł bez kosztów przesyłki ,a całość uzbieranych pieniążków trafi w 100% dla potrzebujących . Aby kupić bransoletkę i wspomóc akcję , wystarczy wejść w powyższy link ,tam nastąpi przekierowanie na stronę charytatywnego allegro ,gdzie można złożyć zamówienie. Aukcja została zakończona wczoraj ,jednak co jakiś czas akcje wznawiają , myślę,że i tym razem wznowią sprzedaż mimo spadku zainteresowania . Bransoletki prezentują się następująco :

Na zdjęciu wyglądają bardziej na fioletowe,jednak w rzeczywistości są bardziej szare. Kolor ten jest chyba jednym z najbardziej neutralnych ,dlatego mogą ją zamówić zarówno chłopcy jak i dziewczyny. Nadruk przedstawia nazwę naszego fandomu ,jednak myślę,że nawet jeśli nie jesteś fanem Hon , możesz w ten sposób przyczynić się do pomocy. Całość jest prowadzona przez Fundację Mam Marzenie ,gdyby ktoś był zainteresowany,a poza tym jak wspominałam więcej informacji na stronie http://www.honlovers.pl/ lub bezpośrednio na aukcji .
A teraz przechodzimy do pisania normalnego posta . 
Przez ostatnie dwa dni miałam gościa ,znaczy nie tak dosłownie,bo nie gościłam go w swoim domu i tak dalej,jednak odwiedził mnie i w ogóle całą naszą paczkę nasz przyjaciel ,który od kilku lat mieszka w Anglii ,Kacper. Spędziliśmy fajnie czas , na szczęście nie zmarnowaliśmy go ,bo było go na prawdę mało. Dwa dni to tak na prawdę nic . Przydałby się taki tydzień  na spędzenie czasu razem,skoro widzimy się raz do roku , no w tym wyjątkowo dwa. Nie ma się co rozpisywać ,wszędzie nas było pełno ,przy okazji sama skorzystałam z tego spotkaniem z kilkoma osobami ponadto. Jak na razie zostają tylko plany na kolejne spotkanie w wakacje :) Pewnie spotkamy się w moim nowym domu , potem pojedziemy na kilka dni do Wałbrzycha , będziemy świętować moją osiemnastkę ,może damy radę pojechać na dni Wałbrzycha, zobaczymy ,kiedy w tym roku wypadną...Mam nadzieję,że po wyprowadzce znajdę trochę więcej czasu na cokolwiek,przez ostatnie prawie trzy lata moje życie zmieniło się nie do poznania na gorsze,właśnie przez poprzednią przeprowadzkę . To może wydać się dziwne,bo jak to niby mogło wpłynąć na cokolwiek ? Otóż właśnie bardzo mogło wpłynąć - na wszystko. Czekam kiedy wszystko będzie się jakoś układać w logiczną całość . Nieład w moim życiu wpływa nawet na jakość moich postów,serio. 
Nie mam zbyt wielu zdjęć z tych ostatnich kilku dni ,dlatego nie podzielę się tu nimi :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze ♥ / Thanks for all comments ♥
Nie przyjmuję więcej nominacji do LBA :) / I don't accept nominations to LBA :)