26.02.2016

#23

Cześć! :) 
Dziś jak zawsze krótko i na temat,a mianowicie chciałam podziękować za osiągnięty właśnie 1000 wyświetleń ! :) Od października do lutego to jak dla mnie spory sukces . Mam nadzieję,że moje poczynania w sferze blogowej będą się szerzyć a i również,że będą coraz lepsze. Mój pierwszy blog przez 3 lata zdobył 21 tysięcy wyświetleń ,chciałabym pobić ten mój mały życiowy rekord . Chciałabym w ciągu przyszłego miesiąca jakoś urozmaicić te chwilowe bazgroły ,które są o wszystkim  o niczym ,jednak powrót do blogowania jest czymś dosyć trudnym, świadomość bycia "widoczną" jest troszkę przytłaczająca ,ale mam nadzieję,że znajdzie się grono wspaniałych odbiorców ,którzy dodadzą mi skrzydeł . Wszystko małymi kroczkami ,ja cholerna pedantka i perfekcjonistka muszę mieć wszystko zaplanowane. Próbowałam wrócić na bloga kilka razy,jednak dużo czasu potrzebowałam aby zebrać się w sobie i wykrzesać odrobinę dawnej mnie.
Dziękuję przyjaciołom i chłopakowi ,którzy w jakiś sposób zawsze mnie wspierają,wiem,że tu zaglądają,że są ze mną i pewne trzymają za mnie kciuki. Szczególnie dziękuję dziś Kacprowi ,który zainspirował mnie i zmotywował do spełniania marzeń  i w ogóle do czegokolwiek. Wiem to chore ,ale jego postawa jest bardzo podnosząca na duchu,mój przyjaciel odnosi wiele sukcesów i zacznę się z wami dzielić tym ,co robi ,mam nadzieję,że zadziała to na was tak samo jak na mnie,jak taki olej napędowy. Kacper nie marnuje czasu ,ja robię to notoryczne. Kiedy on chodzi na konkursy taneczne,bierze udział w castingach na modela ,udziela się charytatywnie,chodzi na siłownię i dba o swoje samopoczucie ,ja tylko siedzę jak ta dupa wołowa i mu zazdroszczę. Dzięki jego odwiedzinom dostałam kopa w dupę, wzięłam się choć trochę w garść. Wiem też ,że we wszystkim ,co zaplanuje będzie pomagał i wspierał mnie mój chłopak,a  ten tysiąc wyświetleń jest pierwszym moim osobistym sukcesem w tym roku , jest jeszcze kilka innych ,drobnych ,jednak dziękuję za każdy wgląd w moją działalność ,dziękuję również członkom fandomu Honlovers za miłe słowa dotyczące mojego bloga.
Jeszcze raz dziękuję za każdy komentarz i za każdą chwilę poświęconą czytaniu moich wpisów :) 

3 komentarze:

 1. Powodzenia w dalszym blogowaniu.
  Blog mi się podoba więc obserwuje <3
  + Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż Kasiu xD nie ma za co ^.^ Fajny post napisałaś :) taki krótki ale nie za krótki, rozbudowany w prosty lecz efektywny sposób, który zachęca do czytania :P Trzymaj tak dalej i się nie poddawaj ponieważ kiedyś i tak odniesiesz sukces ^.^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona odniesie sukces dzięki dwóm domofonom xD

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ♥ / Thanks for all comments ♥
Nie przyjmuję więcej nominacji do LBA :) / I don't accept nominations to LBA :)