15.08.2016

#73

Cześć!
Wczoraj pokazałam małą cząstkę centrum Wrocławia,dzisiaj pokażę Wam na świeżo zdjęcia z dzisiejszej wycieczki do ogrodu botanicznego również we Wrocławiu.


Nie jestem fanką przyrody. W ogóle mnie to nie interesuje ,nie znam się na tym jakoś specjalnie,niektóre kwiaty kojarzę dzięki mojej mamie ,która ma fisia na punkcie zieleniny i zawsze było pełno kwiatów w moim rodzinnym domu ,jednak nie udało jej się zarazić mnie tym uwielbieniem przyrody. Jednakże to wcale nie oznacza,że nudziłam się jak mops,albo że wcale nie chciałam się tam wybrać. Owszem,chciałam przede wszystkim po to,aby nie siedzieć w domu,moja mama uwielbia przyrodę i wiedziałam,że jej się to spodoba, no i chciałam jej zrekompensować nie udany wypad do takiego ogrodu w Warszawie,jak byłam mała,a zabrakło nam wtedy czasu. Więc dziś spędziłyśmy dwie godziny we Wrocławskim ogrodzie botanicznym.


Nie nudziłam się,choć trochę się tego obawiałam, bo to zupełnie nie moja bajka,ale przeszłyśmy,pooglądałyśmy ,co nieco fotografowałyśmy i czas szybko minął. Nie było dla mnie potrzeby stać i czytać każdej dziwnej nazwy z osobna,ważne ,że niektóre rośliny mnie urzekły i wpatrywałam się w nie przez chwilę.


W moim domu na pewno nie będzie tak dużo zieleniny jak u mojej mamy,bo nie znam się na hodowaniu tego,ale jak już się zdecyduję wybiorę tak,żeby to fajnie wyglądało a nie tylko stało i się kurzyło i dodatkowa robota z podlewaniem ,a przyłożę się wtedy do tego,żeby nie wywalać pieniędzy co tydzień na nowego kwiatka,bo zaniedbam pierwszego .


Powracając do tematu ogrodu,znajduje się w centrum,bilety nie są drogie tak samo jak na Sky Tower i mogę polecić te miejsce nawet takim osobom ,które tak samo jak ja nie interesują się naturą,przyrodą i tak dalej. Same widoki są bardzo ładne i warto zrobić sobie taki spacer.


Na dniach pojawi się post dotyczący mojej osiemnastki ,następnie na pewno pokażę Wam moją miejscowość i w planach mam aż trzy kolejne posty :) Mam nadzieję,że będziecie zaglądać ,ostatnio wybiło 5000 wyświetleń i 50 obserwatorów ! Chciałam Wam bardzo podziękować za to,że tu ze mną jesteście. Lubię to ,co robię i cieszę się,że ktoś tutaj zagląda ,co czyni moją pasję bardziej przyjemną,bo dzielę się z kimś cząstką swojego zwykłego życia,które mimo wszystko kocham,nawet za wszystkie przeciwności ,które stawia mi na drodze. Mam nadzieję,że moje posty dodadzą czytającym odwagi i chęci do czerpania z życia jak najwięcej.


DZIĘKUJĘ ZA WASZĄ OBECNOŚĆ TUTAJ <3

9 komentarzy:

 1. Great post.Your blog is amazing.Are you make this pictures?If yes,they look very profesional (sorry for my bad english) ♥♥♥

  http://tiannafashonandstyle.blogspot.rs

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks ,yeah I took that pictures by my telephone so they are so not profesional haha :)

   Usuń
 2. Ja też nie jestem wielką fanką przyrody , bardzo miło z Twojej strony , ze zrobiłaś Mamie przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kaktusy sa urocze <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja polubiłam rośliny i mam nadzieję, ze polubię jeszcze bardziej bo jestem na architekturze krajobrazu:)
  Pięknie tam! :)
  mój blog, hooneyyy

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne zdjęcia :)

  Zapraszam do mnie :)
  patisonkaaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam ogrody :) Ładne zdjęcia. Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ♥ / Thanks for all comments ♥
Nie przyjmuję więcej nominacji do LBA :) / I don't accept nominations to LBA :)